KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14666397
nr 1466 6397
Paul Ackermann
(1908-1981), Frankrike
Signerad, blandteknik, 32x39 cm
Paul Ackermann, fransk bildkonstnär född 1908, död 1981.
Utrop:
500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:22:37
Paul Ackermann
Läs mer om Paul Ackermann